Over ons 2017-11-07T15:54:30+00:00

Al 20 jaar een betrouwbare aanbieder van geaccrediteerde nascholing voor professionals in de gezondheidszorg.

Nascholen met een plus
Naast geaccrediteerd onderwijs, de nieuwste vakkennis en topdocenten uit de praktijk, bieden wij unieke scholingslocatie, bijzondere sprekers en originele (wetenschappelijke) incentives voor onze deelnemers.

Onafhankelijk nascholingsbureau
Een groot deel van onze nascholing organiseren wij op eigen initiatief.

Ook voor opdrachtgevers
Daarnaast organiseren wij nascholing voor farmaceutische bedrijven en andere organisaties zoals medische beroepsverenigingen.

In opdracht van, maar vooral in samenwerking met, onze opdrachtgevers maken we interessante en wetenschappelijke programma’s voor verschillende doelgroepen.

Willem Korteling | directeur
wkorteling@marktwo.nl

Trotse eigenaar van het bureau. Is naast de dagelijkse bedrijfsvoering altijd op zoek naar het volgende beste nascholingsidee.

Inge Kleiss | projectmanager
ikleiss@marktwo.nl

Is nummer 1 als het gaat om nascholingen met farma en andere opdrachtgevers. Beter kunt u bij ons niet krijgen!

Steven Korteling | projectmanager
skorteling@marktwo.nl

Houdt zich bezig met het bedenken en (door)ontwikkelen van nieuwe en bestaande nascholingsprogramma’s.

Willeke Kristensen | Projectmanager
wkristensen@marktwo.nl

Allround projectmanager, multi-inzetbaar.

Ilonne Langedijk | projectassistent
ilangedijk@marktwo.nl

Zorgt er, samen met Hind, voor dat alle nascholingen tot in de puntjes geregeld zijn. Aan alles wordt gedacht.

Hind Chakur | projectassistent
hchakur@marktwo.nl

Zorgt er, samen met Ilon, voor dat alle nascholingen tot in de puntjes geregeld zijn. Aan alles wordt gedacht.

Bep Stoffelsen | secretaresse
bstoffelsen@marktwo.nl

Is de rots in de branding op het secretariaat. Verantwoordelijk voor de registratie van alle deelnemers.